Infostatyba DUK - Ką turėčiau žinoti apie paslaugos „Nekilnojamojo daikto bei teisių į jį įregistravimas/išregistravimas arba nekilnojamojo daikto kadastro ir registro duomenų keitimas“ apmokėjimą?

Paslauga „Nekilnojamojo daikto bei teisių į jį įregistravimas/išregistravimas arba nekilnojamojo daikto kadastro ir registro duomenų keitimas“ yra mokama, todėl pateikus Prašymą įregistruoti / išregistruoti nekilnojamąjį daiktą bei teises į jį arba pakeisti nekilnojamojo daikto kadastro ir registro duomenis VĮ Registrų centrui per Teritorijų planavimo ir statybos vartus (toliau – TPS vartai), už paslaugą reikės sumokėti.

Atkreipiame dėmesį, kad:

  • Bet kokie mokėjimai bus įskaityti tik tuomet, kai bus atliekami per TPS vartuose pateiktas nuorodas į elektroninės bankininkystės sistemas. Sumokėjus kitais būdais (pvz., padarius banko pavedimą), mokėjimas nebus įskaitytas ir paslaugos nebus suteiktos. Pasirinkę mokėjimui Jums tinkantį banką, spauskite mygtuką [Toliau] ir tęskite mokėjimą atsidariusiame banko sistemos puslapyje, o sumokėję būtinai grįžkite į šią sistemą (jei banko sistema negrąžina automatiškai, reikia spausti mygtuką [Grįžti pas pardavėją]).
  • Jei Prašyme užsakyti darbai dėl objektyvių priežasčių VĮ Registro centro darbuotojų yra atmetamisumokėti pinigai prašymo teikėjui grąžinami, tik gavus atskirą asmens prašymą (plačiau https://info.registrucentras.lt/node/46359).

 

VĮ Registrų centro teikiama informacija apie:

taikomus įkainiushttps://www.registrucentras.lt/p/84;

piniginės įmokos susigražinimąhttps://info.registrucentras.lt/node/46359 (svarbu!)

 

Pranešimo „Laukiama apmokėjimo už suteikiamą paslaugą“ gavimas

Pateikus Prašymą įregistruoti / išregistruoti nekilnojamąjį daiktą bei teises į jį arba pakeisti nekilnojamojo daikto kadastro ir registro duomenis VĮ Registrų centras suformuos mokėjimą, o Jūsų prašymo būsena pasikeis į „Laukiama apmokėjimo“. Taip pat gausite pranešimą „Laukiama apmokėjimo už suteikiamą paslaugą“, kuris Jums bus pateiktas:

  • prisijungus prie TPS vartų,
  • pranešimų sąraše,
  • el. paštu, jei TPS vartuose savo profilyje esate nurodę el. pašto adresą, o nustatymuose pažymėję, kad el. paštu norite gauti svarbius pranešimus.

1 Paveikslėlis

 

Pranešimo „Laukiama apmokėjimo už suteikiamą paslaugą“ gavimas el. paštu

Pranešimą el. paštu gausite tuo atveju, jei TPS vartuose savo profilyje esate nurodę el. pašto adresą, o nustatymuose pažymėję, kad el. paštu norite gauti svarbius pranešimus

2 Paveikslėlis

3 Paveikslėlis

 

Apmokėjimas už paslaugą

Norėdami apmokėti, prisijunkite prie TPS vartų (www.planuojustatau.lt). Pagrindiniame meniu išskleiskite „Statau srities informacija“ ir pasirinkite:

  • „Prašymų / dokumentų būsenos“ arba
  • „Mano statybos“.

4 Paveikslėlis

Atsidariusiame:

  • mokėjimų sąraše, prie Jus dominančio mokėjimo paspauskite „Veiksmai“ ir „Apmokėti
  • arba atitinkamai prašymų sąraše, prie Jūsų pateikto prašymo paspauskite „Veiksmai“ ir „Apmokėti“.

5 Paveikslėlis

6 Paveikslėlis

Paspaudę ant veiksmo „Apmokėti“, atsidariusiame lange pasirinkite banką ir atlikite apmokėjimą. Apmokėjus, būsite gražintas į TPS vartus.

7 Paveikslėlis