Savivaldybės/vietovės lygmens TPD

Nuo 2021-07-01 rengiamų teritorijų planavimo dokumentų bei sprendimų, kuriais keičiama/nustatoma paskirtis/naudojimo būdas viešinimas:

  • Teritorijų planavimo dokumentų korektūrų pagal Teritorijų planavimo įstatymo 28 straipsnio 8 dalį viešinimas.

  • Informacinių pranešimų, apie galimybes susipažinti su teritorijų planavimo dokumentų sprendiniais, pakeistais pagal visuomenės pasiūlymus/derinančių institucijų pastabas, pagal Teritorijų planavimo įstatymo 37 straipsnio 3 dalį, viešinimas.

  • Prašymų pakeisti/nustatyti žemės sklypo pagrindinę žemės naudojimo paskirtį ir (ar) naudojimo būdą su informacija apie pasiūlymų teikimą, taip pat sprendimų dėl žemės sklypo pagrindinės žemės naudojimo paskirties ir (ar) naudojimo būdo pakeitimo/nustatymo pagal Teritorijų planavimo įstatymo 20 straipsnio 2 dalies 2 punktą viešinimas.

 

Viešinimo informaciją, kurią skelbia planavimo organizatorius,  galima rasti čia:

Turint klausimų,  prašome kreiptis Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos inspekcijos prie Aplinkos ministerijos telefonu (8 5)  207 3333  (atsiliepus operatoriui spausti tris) arba el. paštu tpdris@vtpsi.lt.

Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos inspekcijos prie Aplinkos ministerijos darbo laikas: I–IV 8.00–17.00; V. 8.00–15.45. Pietų pertrauka 12.00–12.45